Każdy, kto potrzebuje Internet za granicą może wynająć od XOXO WiFi mobilne WiFi na wybrany okres, za z góry określoną kwotę.

W odległych miejscach na świecie korzystanie z Internetu może być prawdziwą katorgą. Międzynarodowy roaming jest wygodny, bo wystarczy włączyć usługę sieci mobilnej w swoim telefonie i już, można korzystać z Internetu. Jednak poza krajami UE taka usługa jest absurdalnie droga. Wykorzystanie 1 GB transferu to koszt nawet kilkunastu tysięcy złotych. Po powrocie z egzotycznego kraju, rachunek za abonament telefoniczny może być szokiem dla wielu podróżników. Tańszą opcją jest wyszukiwanie sklepu z kartą SIM. Ale dla osób, które od pierwszych godzin pobytu w nieznanym chcą mieć dostęp do sieci – może być to bardzo uciążliwe. W wielu egzotycznych krajach znalezienie od razu sklepu z kartami SIM może być trudne.

Internet za granicą – polskie XOXO WiFi

Alternatywa? Polskie urządzenie od XOXO WiFi, które może zapewnić kontakt w ponad 100 krajach. Koszt Internetu jest wielokrotnie niższy niż w roamingu.

Internet za granicą
XOXO WiFi

– Planując urlop w Azji, wyjazd biznesowy do USA czy też podróż dookoła świata – możesz skorzystać z usługi i cieszyć się nielimitowanym dostępem do poczty, social mediów czy nawigacji, a po powrocie do kraju nie zaskoczy Cię wysoki rachunek – tłumaczy Katarzyna Banasiak, założycielka PW Network.

Wystarczy na stronie www.xoxowifi.com określić czas, kierunek wyjazdu i preferowaną opcję dostawy. Dzięki tym kilku prostym krokom możemy pozostać online podczas każdej podróży.

Internet za granicą
XOXO WiFi

Internet za granicą – możliwość kupienia urządzenia na własność 

PW Network współpracuje z biurami podróży, hotelami, urzędami, blogerami oraz podróżnikami z całego świata.

– Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę wykupu urządzeń na własność. Wiele z nich niemal non stop organizuje wyjazdy zagraniczne, więc ciągły wynajem był niewygodny. Możliwość kupienia urządzenia na własność daje ogromną niezależność naszym klientom – mówi Katarzyna Banasiak. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, dlatego zapewniamy również łatwe w użyciu panele administracyjne, gdzie każda firma sama może zarządzać mobilnym WiFi  – dodaje.

Zobacz także: Polskie stabilizatory kamer małej firmy ACR Systems podbijają amerykańską branżę filmową

Źródło: materiały prasowe firmy.