Zamiast wydawać pieniądze w sklepie na drogiego grilla, z którego będziesz korzystał tylko na plaży, możesz zbudować własne urządzenie. Potrzebujesz do tego zwykłej stalowej puszki. To nieco zabawny projekt, ale mini grill spełnia swoją funkcję.
Grill z Puszki

Za pomysłem stoją Twórcy kanału Mr Useful. Zdecydowali się stworzyć małe urządzenie dla letnich amatorów grillowania. Wykorzystali do tego zwykłą puszkę.

Połówki połącz zawiasem

Transformacja puszki jest całkiem prosta. Przetnij na pół, zamocuj dłuższe śruby jako nogi grilla, a połówki z powrotem połącz zawiasem.  Film przedstawia krok po kroku jak zbudować mini urządzenie prostymi środkami.

Zobacz także: Stolarz łączy drewno w meblach za pomocą misternej japońskiej metody

W efekcie mamy małego grilla, na którym można co najwyżej upiec sobie parówki na hot-doga. Warto jednak zaznaczyć, że im większą puszkę weźmiemy tym większego będziemy mieli grilla. Projekt mógłby zostać przeskalowany – można by wtedy użyć  większej puszki, po zupie bądź kawi.

Tego rodzaju rozwiązanie jest idealne do grilowania w terenie w wakacyjnych warunkach. Koniec końców grilla można po prostu zostawić.