Grupa Hotelowa Orbis rozwija sieć hoteli w regionie Bałkanów, podpisując kolejną umowę franczyzy z lokalnym partnerem i inwestorem Tareq Hospitality d.o.o. Sarajevo. Jest to pierwszy hotel ibis Styles w Bośni i Hercegowinie, który przyjmie gości już w drugiej połowie tego roku.

“Podpisanie kolejnej umowy franczyzy na hotel ibis Styles – marki innowacyjnej, lubianej i rozpoznawalnej w Europie, potwierdza, że Orbis dynamicznie się rozwija i konsekwentnie realizuje swoje plany rozwojowe w południowej części Europy.” – wyjaśnia Gilles Clavie, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Orbisu.

ibis Styles, ekonomiczna marka grupy AccorHotels, należy do rodziny ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu „all inclusive”. Każdy hotel jest unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort i przyjazną obsługę, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Hotele te są idealnym rozwiązaniem dla gości ceniących wygodę, współczesny wystrój wnętrz i przystępne ceny. Sieć ibis Stylesto prawie 400 hoteli na całym świecie.

Enes Kazazic, przedstawiciel inwestora dodaje: “Po zakończonej modernizacji tego  centralnie położonego hotelu, oferującego dzisiaj 69 pokoi, nieruchomość dołączy do sieci ibis Styles w drugiej połowie tego roku,a następnie rozbuduje hotel o 117 nowych pokoi.Reprezentujący jedną z najdynamiczniej rozwijających się i znanych na całym świecie marek AccorHotels, hotel ibis Styles Sarajevo wzbogaci standardy jakości lokalnej branży turystycznej i MICE oraz stanie się ważnym graczem dla lokalnej gospodarki generującym nowe stanowiska pracy”.

Źródło: materiały prasowe spółki