Najbardziej merytoryczne wydarzenie o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji odbędzie się już 9 i 10 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie! Podczas „EuropeanExecutive Forum” grono polskich i zagranicznych autorytetów nauki, biznesu i polityki debatować będzie o przyszłości europejskiej gospodarki w dobie cyfryzacji i digitalizacji.

Dwudniowy międzynarodowy kongres odbędzie się pod hasłem „Technologia – Innowacje – Inwestycje”. Wydarzenie co roku odwiedzają wybitni eksperci z całego świata, a to prestiżowe spotkanie zdobyło sobie renomę jednego z najważniejszych wydarzeń liderów biznesu i nauki.

Europa jest w fazie gigantycznych zmian

Europa jest w fazie gigantycznych zmian związanych z czwartą rewolucją przemysłową oraz cyfryzacją i digitalizacją. „EuropeanExecutive Forum” to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń wychodzi naprzeciw zagadnieniom związanym z nieustannie zmieniającą się gospodarką. Jest to jedyny tego typu międzynarodowy kongres odbywający się w Polsce, którego celem jest uniwersalna debata dedykowana międzynarodowemu środowisku biznesowemu, przedstawicielom najważniejszych instytucji edukacyjnych oraz reprezentantom świata polityki z Polski i z zagranicy.

Poniżej wystąpienie znanego czeskiego ekonomisty Tomáša Sedláčka podczas EuropeanExecutive Forum w 2015 roku.

 

Wśród gości Sony Kapoor, Xiaolan Fu, Bernd Lucke, Witold Orłowski

Wśród gości specjalnych tegorocznej edycji będą m.in. Sony Kapoor – dyrektor think tanku Re-Define, CEO Court Jesters Consulting, makroekonomista, były doradca m.in.: Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, ONZ oraz rządu norweskiego, Xiaolan Fu – dyrektor Centrum Rozwoju Technologii i Zarządzania, profesor rozwoju międzynarodowego i technologii Oxford University, Bernd Lucke – profesor ekonomii, wykładowca na Uniwersytecie w Hamburgu i University of British Columbia, były konsultant Banku Światowego, Santiago de la Cierva – profesor IESE Business School,  założyciel i pierwszy dyrektor międzynarodowej agencji telewizyjnej ROMEreports, prof. dr hab. SGH Jerzy Surma – Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej, SGH, prof. dr hab. Krzysztof Michalik – Wydział Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt – rektor, Politechnika Warszawska, prof. Witold Orłowski – ekonomista, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, główny doradca ekonomiczny PwC Polska oraz prof. Cezary Wójcik – profesor nadzwyczajny Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i założyciel i dyrektor Center for Leadership.

Nagrody „EuropeanLeadershipAwards” dla liderów biznesu

Istotnym elementem kongresu będzie ceremonia rozdania statuetek „EuropeanLeadershipAwards”. Nagrody teuhonorują najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają nowe technologie i innowacje, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju oraz odznaczają się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.

Zobacz także: Jakie studia wybierają Polacy? Niestety wciąż wielu mało perspektywiczne

Forum co roku jest wspierane między innymi przez London Business School, INSEAD,
IESE Business School, Warsaw School of Economics, Akademię Leona Koźmińskiego czy Akademię Finansów i Biznesu Vistula. Wśród partnerów tegorocznej edycji jest m.in. Pfizer Polska, Future Pipe Industries, Skanska, Canon Polska, Enea, MasterCard, Polnord i RaiffeisenPolbank.
Portal Generacja Smart objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Rejestracja: http://www.executive-club.com.pl/konferencje/kongres/9-10-kwietnia-2018/rejestracja/

Źródło: materiały prasowe.