Na razie szczegółów brak. Polska firma publikuje na Facebooku jedynie materiały wideo na ten temat.

ElectriX: Electro Mechanic Simulator to gra symulacyjna naprawy sprzętu elektronicznego. Możemy urządzania rozkręcić, zajrzeć do środka, wymienić części i skręcić na nowo. Zarówno te nowe – smart fony, tablety, monitory czy drony , jak i te retro – na przykład starsze konsole do gier, które wielu graczy wspomina z sentymentem. Do tego w tle jest mroczny hakerski spisek konspiracyjny.

Kolejnymi urządzeniami w ElectriX: Electro Mechanic Simulator będą najpewniej koparki krypto walut. PlayWay opublikował na Facebooku wideo na ten temat.

– Na razie nie komentujemy. O kolejnych krokach będziemy informowali na bieżąco. Do tego będziemy regularnie wrzucać do Internetu filmiki – mówi nam prezes PlayWay Krzysztof Kostowski.

– Czytamy komentarze graczy w Internecie i patrzymy w którym kierunku powinniśmy iść dalej. Nie wszystko wymyślamy sami. Dajemy pierwszy impuls a później gracze dają flow. Pokazują co jeszcze chcieliby dodatkowo mieć w grze – tłumaczy Krzysztof Kostowski.

Projektują Emil Leszczyński i Adam Skorupa

Za projektem ElectriX: Electro Mechanic Simulator stoi m.in. Emil Leszczyński i Adam Skorupa. Ten pierwszy starszym graczom znany z kultowych czasopism jak Reset, Secret Service czy współtwórca programu telewizyjnego Escape. Jak podaje portal graczpospolita.pl obecnie pracuje on pod szyldem SimFabric. Studio powstało po otrzymaniu pierwszej nagrody w konkursie organizowanym przez Europejską Agencję Kosmiczną na najlepszą aplikację kosmiczną. Ekipa ma na koncie już pierwszą grę – symulator rolniczy Farm Expert 2018 Mobile, które do tej pory zostało pobrane ponad milion razy.